zaufaj specjaliście
Kup teraz
Kup teraz

10 lat w Polsce

Już od 10 lat eye q jest dostępny w Polsce. Poniżej prezentujemy kilka wybranych opisów przypadków spośród tysięcy dzieci, które otrzymywały eye q. Opisy te to autentyczne relacje rodziców, którzy wyrazili pisemną zgodę na  ich publikację (w posiadaniu Qpharma).

W opisywanych przypadkach oprócz suplementacji u dzieci stosowano zrównoważoną dietę.

Eye q stosujemy u naszego dziecka od roku, obecnie nasza córka ma 2 latka. Suplement diety bardzo pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Dzięki suplementowi eye q córka szybko przyswaja nowe informacje i szybko je zapamiętuje: np. ogląda książeczkę o zwierzętach i wystarczy, że raz jej powiedzieliśmy jak nazywa się zwierzę i jakie wydaje dźwięki. Od razu zapamiętała i powtórzyła. Przed stosowaniem eye q dziecko mało co się interesowało zabawkami. Po 3 tygodniach stosowania preparatu eye q zauważyliśmy że dziecko zaczęło częściej bawić się zabawkami. Każdą zabawkę nazwała i odróżnia je od siebie. Gdy prosimy ją o pokazanie swojej ulubionej lalki mówi „Zuzia” i ją przynosi. Daria jest bardzo grzeczną, radosną i spragnioną wiedzy dziewczynką. Dlatego stosowanie eye q daje naszej córce dużo pozytywnych korzyści.

Ewa Dzięgielewska, mama Darii – 2 lata.

Parę dni temu minęły już 2 lata odkąd Grześ bierze regularnie eye q. Regularnie w naszym wypadku to znaczy 3 łyżeczki codziennie, czasem z małymi kilkudniowymi przerwami. I dlatego pozwolę sobie napisać co myślę o tym preparacie i jego wpływie na Grzesia. Grześ przez ostatnie dwa lata zrobił duże postępy – głównie w mowie. Obecnie jak coś powie to buzia się uśmiecha. Długo czekałam na tą chwilę i w końcu się doczekałam :) Matce naprawdę niewiele do szczęścia potrzeba. Ostatnio np. Grześ bardzo mi pomagał przy Kubie. Mówię mu, że jest najwspanialszym baratem na świecie. Żeby być pewnym, że rozumie co do niego mówię, pytam się: – Grzesiu, co to znaczy, że jesteś najwspanialszym bratem na świecie?

SUPER Grześ!

Rozumiał :)
Grześ nadal ma kłopoty z pisaniem podstawowych słów, czytaniem 3-sylabowych wyrazów, o czytaniu książek nie wspomnę. Ale małymi kroczkami dążymy ku literaturze. Ostatnio nawet wspomniałam Grzesiowi, że będzie uczył brata mówić i czytać. Grześ wykazał duże zainteresowanie tematem :) Ale zeszłam z tematu eye q. Czy daje rezultaty – wierzę, że tak. Ale od razu mówię, że to nie tylko zasługa tego płynu. Gdyby nie ciężka praca Grzesia i wszystkich jego terapeutek, pewnie dzisiaj nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy.  Eye q bez ciężkiej pracy nic nie da, ale ciężka praca wraz z eye q staje się łatwiejsza. Staram się Grzesia uczyć, by pomagał starej matce przynosić zakupy z samochodu. Idzie Grześ zatem do domu, w jednej ręce siata, w drugiej siata.

Proszę:
– Grzesiu otwórz drzwi
– Ja nie mam trzy rąk (no fakt, matka nie zauważyła :) )

Mowa bardzo się ruszyła przez te dwa lata, najlepszym dowodem jest fakt, że nauczyciele zaczynają rozumieć Grzesia. Może nie zawsze i nie wszystko, ale rozumieją coraz więcej. Gdybym miała polecać eye q komukolwiek to poleciłabym z zamkniętymi oczami. Sprawdziłam na pierworodnym – działa. Nie zamierzamy zaprzestać stosowania eye q. Będę czekać na kolejne efekty. Kolejnym moim marzeniem jest to by Grześ potrafił przeczytać 5 linijek tekstu – SAM. Mam nadzieje, że eye q nam w tym pomoże.

Gosia Gadomska, mama Grzesia – 11 lat.

Krzyś ma stwierdzony opóźniony rozwój w stosunku do swoich rówieśników. Jest nadpobudliwy, nadwrażliwy słuchowo oraz niedowrażliwy dotykowo. Ciężko było zainteresować go jakąkolwiek zabawą czy zabawką. Po krótkiej chwili zabawy mocno się ekscytował i chodził machając rączkami, by wyładować w ten sposób swoje emocje. Krzysia trudno było przekonać do wszelkiego rodzaju prac plastycznych. Wszelkie próby kończyły się płaczem, zniecierpliwieniem i zniechęceniem. Suplementację eye q rozpoczęliśmy w styczniu tego roku. Na satysfakcjonujące efekty nie musieliśmy długo czekać. Krzyś mówi coraz więcej, coraz lepiej współpracuje na zajęciach logopedycznych. Chętnie rysuje i potrafi przez dłuższy czas skupić się na wykonywanej pracy czy zabawie.

W załączeniu przesyłam Krzysia prace wykonane począwszy od stycznia do teraz. Krzyś, rysując denerwował się i w wyniku tego dodatkowo gryzmolił po pracy. Po około 1,5 miesiąca potrafił już narysować postać, nie denerwując się przy tym. Teraz bez problemu rysuje całą naszą rodzinę. Poprawiły się kontury postaci, które także nazywa i przyporządkowuje określone cechy, np. ja (mama) mam długie ręce, bo gotuję obiady. Coraz częściej rysując rzeczy z otaczającego go świata – domy, zwierzęta i używa kolorów, na które wcześniej nie zwracał uwagi.

[rysunki z dnia 07.01.2013, 15.02.2013, oraz 29.04.2013]

Hanna Grzelka, mama Krzysia – 5 lat.

Mojemu synowi Alexowi (6lat) podaję eye q kapsułki (3×2) od stycznia 2013 roku, czyli od 3 miesięcy, ponieważ nasz syn miał trudności z wymową i trochę się jąkał. Wydaje mi się, że poprawiła się u niego samoocena, własna wartość, a także mowa. Może mowa jeszcze nie jest rewelacyjna, ale już go każdy rozumie i nie potrzebuje „tłumacza” (tzn. rodzica). Myślę, że eye q rozwiązałby nasz problem do końca, jeśli będziemy stosować ten suplement diety przez dłuższy okres. Moim zdaniem eye q, ze względu na swój skład i wysoką jakość olejów, wpływa korzystnie na funkcjonowanie mózgu.

Renata Sadowy, mama Alexa – 6 lat.

Przed kuracją mój syn był ciągle podenerwowany i w złym humorze, zarówno w domu jak i w szkole nie mógł się skoncentrować nawet w najprostszych czynnościach. Po dwumiesięcznym stosowaniu eye q zauważyłam pierwsze efekty działania preparatu. Produkt eye q jest moim zdaniem rewelacyjny, działa wyciszająco, poprawia koncentrację, ma pozytywny wpływ na nerwy. Odkąd zaczęłam stosować eye q u mojego syna, również atmosfera w domu zauważalnie się poprawiła. Mój syn jest skoncentrowany na tym co robi, można z nim pracować podczas odrabiania lekcji. Dzięki temu w domu panuje harmonia, spokój i ogólne zadowolenie. Gorąco polecam do stosowania u swoich dzieci produktu eye q wszystkim mamom mającym na co dzień trudności ze swoimi pociechami.

Urszula Stańczak, mama Wiktora – 11 lat.

Wróć do strony głównej