zaufaj specjaliście
Kup teraz
Kup teraz

eye q

Eye q to wyjątkowy preparat, którego właściwości zostały potwierdzone w badaniach, prowadzonych między innymi w Australii, Wielkiej Brytanii i Szwecji z udziałem ponad 500 uczestników.

W badaniach tych eye q był podawany dzieciom i młodzieży z:

  • niską zdolnością koncentracji uwagi
  • opóźnionym rozwojem mowy
  • opóźnionym rozwojem czytania i pisania
  • nieprawidłowościami zachowania (w tym z nadpobudliwością, impulsywnością, agresją).

Eye q zawiera odpowiednio zbilansowane kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA, DHA) i omega-6 (GLA) z dużą zawartością EPA. Skład eye q jest oparty o naturalne oleje – z mięśni ryb i z wiesiołka. Do wytwarzania eye q wykorzystuje się wyłącznie młode sardynki i sardele z odnawialnych ławic z czystych południowych oceanów. Olej z wiesiołka jest naturalnym olejem z pierwszego tłoczenia metodą na zimno.

Oleje zawarte w eye q spełniają najsurowsze normy czystości Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Unii Europejskiej. Eye q charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem stosowania  nawet przy długotrwałym stosowaniu – nie zawiera mikroelementów, witamin, środków konserwujących, barwników, sztucznych aromatów, kwasu cytrynowego, substancji słodzących, kazeiny, glutenu.

Eye q jest znany i stosowany w Polsce już od 10 lat. Na podstawie wyników badań preparat uzyskał rekomendację Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych do stosowania u dzieci i młodzieży z opóźnionym rozwojem mowy, niedoborem koncentracji, uwagi, oraz z nadpobudliwością.

EPA – kwas eikozapentaenowy; DHA – kwas dokozaheksaenowy; GLA – kwas gamma-linolenowy

Wróć do strony głównej