KONKURS!

Pomysłów na spędzanie czasu w wakacje jest wiele. Pokażcie nam jak eye q – Equazen pomaga wam umilić długie letnie dni. Może pojedzie z wami na mazury albo w dalekie kraje? Przecież wyobraźnia jest niczym nieograniczona!
Pamiętaj o eye q – Equazen w wakacje i rób odlotowe zdjęcia! Po raz szósty Qpharma zaprasza do udziału w konkursie “Moje wakacje z eye q – Equazen”.
Zgłoszenia przyjmujemy do 31.08.2021 r.

Najbardziej kreatywne
zdjęcia zostaną nagrodzone!

Zwycięscy otrzymają zestaw:

GRĘ LOGICZNĄ
DLA CAŁEJ RODZINY!

MAMY DO ROZDANIA
AŻ 10 TAKICH ZESTAWÓW!

W KAŻDYM 10 PRÓBEK (DO WYBORU KAPS,
KAPS DO ŻUCIA, PŁYNY) ORAZ GRA CARCASSONNE

Zdjęcia będą publikowane na

Chcemy przypomnieć wszystkim, że aby utrzymać uzyskaną poprawę u dzieci spożywających eye q należy podawać preparat regularnie także w wakacje. Jeżeli dojdzie do dłuższej przerwy w podawaniu eye q, może to prowadzić do niepożądanego obniżenia poziomu EPA (kwasu eikozapentaenowego) w organizmie. Powrót do trybu nasycającego wiąże się z koniecznością podawania większych ilości kapsułek lub płynu. Oznacza to również trzykrotnie większe koszty. Ponieważ eye q nie zawiera witamin A ani D, nie ma ryzyka hiperwitaminozy w okresie wysokiego nasłonecznienia.
Lepiej więc pamiętajmy o eye q także w wakacje!    Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną na wskazany przez mnie w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2013, poz. 1422 ze zm.).

    WYPEŁNIJ FORMULARZ